26. XII. 2023 r.

25
lis
  1. XI. XXXIV. Niedziela  Urocz. Jezusa Króla Wszechświat

-Dzisiejsza niedziela kończy rok kościelny uroczystością . Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

-Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego po Mszy św. o godz. 9.00 prowadzi Grupa modlitewna Bł. Ks. Zygmunta i Patronki dobrej śmierci.

-Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na planowane inwestycje w przyszłym roku, składane do puszek przeznaczone są na pomoc osobom bezdomnym.

-W środę  Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45 Msza św. w int uczestników

-Zapraszamy w piątek na Mszę św. wieczorową po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

-Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się w przyszłą niedzielę 3. XII. w urocz Odpustu Św. Franciszka Ksawerego. Sumę odpustową odprawi Ks. Bp. Józef Wróbel. Rekolekcje prowadził będzie Ks. Robert Wronowski były wikariusz naszej parafii. Program:

Poniedziałek i Wtorek dni spowiedzi Roraty o godz. 6.30 z nauka rekolekcyjną  8.20 możliwość spowiedzi, 9.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną 16.00 możliwość spowiedzi dzieci i młodzieży 16.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną 17.30 możliwość spowiedzi. 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną.

Kaplice: Poniedziałek 4. XII o godz. 10.00 możliwość spowiedzi w Kaplicy w Małochwieju. 10.30 Msza św. 11.00 możliwość spowiedzi w Kaplicy w Wólce Orłowskiej 11.30 Msza św. w Wólce Orłowskiej Wtorek 5 XII o godz. 10.00 możliwość spowiedzi w Kaplicy w Białce 10.30 Msza św.

Również w pierwszą niedzielę Adwentu 3. XII na Mszy św. o godz. 7.30 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, ofiary składane zwyczajowo za opłatki przeznaczone będą na pokrycie kosztów zakupu i na planowane inwestycje. Bardzo proszę Państwa Radnych i osoby które pomagają roznosić opłatki o dostarczenie ich do poszczególnych rodzin.

Przy drzwiach kościoła do nabycia  Kalendarze Maryjne na przyszły rok. Prasa katolicka Niedziela Gość Niedzielny, jak zawsze ciekawe artykuły.

-Zapraszamy pielgrzymów którzy byli w Rzymie na Mszę św. w ich intencji, w niedzielę 10. XII. o godz. 18.00. Dziękuję za ofiarę na kościół 500 zł zostały zakupione świece ołtarzowe i świece adwentowe.

-Organizujemy Pielgrzymkę Autokarową do Fatimy 24. VI – 05. VII.  2024 r. (12 dni) Szczegóły; Plakat w Tablicy ogłoszeń.

+ Zygmunt Szeremeta.  + Marianna Zielińska + Grażyna Jurkowska