PIELGRZYMKA

PIESZA

PIESZA PIELGRZYMKA

Kolejny rok za względu na COVID 19, wyruszamy w reżimie sanitarnym na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Będzie to sztafeta modlitwy. Każdego dnia inni pielgrzymi wyruszą na szlak.

43. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy pod hasłem „Eucharystia – prawdziwe Życie”.

Wg rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego w trasę jednocześnie może wyjść 300 osób plus osoby zaszczepione. Każdego dnia autokar przywozić będzie i odwozić pielgrzymów. Po dojściu na miejsce, pątnicy wracają do domów. Następnego dnia, na trasę wyjdą kolejni pielgrzymi.

Zapisy

Zapisy odbywać się będą przez Internet (adres email: pawel.saran@op.pl) u księży przewodników grup w przypadku grupy Krasnostawskiej u Ks. Pawła Saranamlub bezpośrednio w naszej zakrystii po Mszach Niedzielnych.

Tak jak w ubiegłych latach będzie działał fundusz „Idę z Tobą” dla osób które nie mogą pójść a chcą by zanieść intencje na Jasna Górę. Intencje przyjmowane będą po Mszy Świętej w naszej zakrystii .

Jak idziemy?

Na trasę pierwsze grupy wyruszą 4 sierpnia – nie tak jak dotychczas 3 sierpnia – pielgrzymka będzie o dzień krótsza niż w latach poprzednich. 4 sierpnia Msza św. w Archikatedrze Lubelskiej sprawowana będzie o godz. 6:00, po niej pątnicy wyruszą na szlak.

NASZA GRUPA WYRUSZA:

– 9 SIERPNIA (23 km)- trasa: Bieliny- Suków
–12 SIERPNIA (29km)- trasa: Włoszczowa- Koniecpol

(można wybrać jeden dzień, bądź iść dwa dni

Jest to ułatwienie dla tych którzy nie podołali by iść na całą pielgrzymkę.
Szczegóły na stronie pielgrzymki lubelskiej bądź u ks. Pawła Sarana
Koszt pielgrzymki: 40 zł wpisowe plus 40 zł przejazd autokarem. Wpłaty na konto bankowe pielgrzymki. Koniecznie trzeba wysłać potwierdzenie przelewu do Ks. Pawła na pocztę email.

Przydatne informacje

KONTO BANKOWE PIELGRZYMKI:

20 1240 1503 1111 0010 1057 3012

Pielgrzymka Archidiecezji Lubelskiej,
ul. Wyszyńskiego 2, 20-950 Lublin
TYTUŁ: „WPISOWE ( imie i nazwisko PIELGRZYMA) (DZIEŃ PIELGRZYMKI ) 2021”

SZCZEGÓŁY: http://pielgrzymka.lublin.pl/informacje/

Ks. Paweł Saran email: pawel.saran@op.pl/