Galeria

ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW.FRANCISZKA 2021r.

Tegoroczny odpust ku czci Św. Franciszka Ksawerego wypadł w II Niedzielę Adwentu. Również tego dnia rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Przewodnikiem duchowym jak i sumistą był Ks. prof. dr hab. Artur Katolo, który jest nam znany jako były wikariusz tutejszej Parafii.

DEKORACJA NA ADWENT 2021r.

ZDJĘCIA STANU TYNKÓW W CZASIE I PO KONSERWACJI- wrzesień 2021 r.

Od maja 2021 roku zostały postawione rusztowania i ruszyły prace odnawiania tynków. Dzięki pomocy wielu ofiarodawców, Urzędów oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji prace zakończyły się pod koniec października 2021 roku. Na przyszły rok na przedniej elewacji został już niewielki obszar do odnowienia.

ZDJĘCIA STANU TYNKÓW ŚWIĄTYNI PRZED KONSERWACJĄ - sierpień 2020 r.

Z początkiem lipca 2020 roku zostały postawione rusztowania w celu dokonania odkrywek tynku na naszej świątyni. O to kilka zdjęć z bliska w jakim stanie była elewacja.

10 października 2021 r.- Koncert "Ad Dei Gloria"

W  Niedzielę o godzinie 16:30 odbył się koncert „Ad Dei Gloria” ku czci błogosławionych Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
W koncercie wystąpili:
– Archidiecezjalny Chór im. Jana Pawła II w Lublinie pod dyrekcją ks. dr Tomasza Lisieckiego, byłego wikariusza naszej Parafii- akompaniament na organach Stanisław Maryjewski – organista – organista z Archikatedry Lubelskiej.
– Chór „Słoneczny Krąg” z Domu Pomocy Społecznej w Żułowie pod dyrekcją Danuty Bałki-Kozłowskiej.

Galeria kościoła

Galeria ogrodu