Ogłoszenia 14. VIII. XX. Niedziela

13
sierpień
  1. VIII. XX. Niedziela Zwykła.

<>Dzisiaj w Kaplicy w Małochwieju Odpust ku czci Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Suma odpustowa o godz. 12.00. Również dzisiaj modlimy się za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach. Ofiary składane   na tacę przeznaczone są na programy pomocowe realizowane przez Caritas.

<>Jutro urocz. Wniebowzięcia N M P. Msze św. w Kościele i w Kaplicach w porządku niedzielnym, w czasie każdej Mszy św. będziemy błogosławić zboża, zioła i owoce, o godz. 10.30 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory ,,Dożynki Parafialne” O godz. 14.00 Msza św. w int Ojczyzny   z asystą wojskową – Rynek Miejski. Od godz. 13.30 – 17.00 Pokaz sprzętu Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie – Rynek Miejski. O  godz. 19.00 Koncert ,,Muzyka malarstwo w ogrodzie Św. Jan Pawła II w wykonaniu zespołu TRIO BETHOVENNOWSKIE ,,Wstęp wolny. W programie muzyka F. Chopina, St. Moniuszki. (Jeśli będzie padał deszcz Koncert odbędzie się w Kościele)

<>W środę  Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45.  Msza św. w int uczestnik.

<>W piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorową, po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.

<>Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

<> Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za złożone ofiary  na tacę inwestycyjną. Również za ofiary indywidualne bezimienne   3. ofiary po 100 zł,     4. ofiary po 200 zł,  2. ofiary po 500 zł   i ofiara  600 zł.

<>W Krasnostawskim Muzeum ul. Piłsudskiego 5 a odbywa się II Festiwal Muzyczny imienia Leopolda hrabiego Poletyły:                                                                                     Niedziela 14. VIII  godz. 19.00: Środa 17. VIII  godz. 19.00

<>W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Chmielarzy.

 

+Janusz Puławski  z ul Piłsudskiego. +Stanisław Bożko z ul. Ułańskiej.