5 03. 2023

04
marzec

5. 03. 2023. II Niedziela Wielkiego Postu

 

1)Dzisiejsza niedziela jest dniem ,,Modlitwy, Postu i Solidarność z Misjonarzami” Ofiary składane do puszek przeznaczone są na ,,Krajowy Fundusz Misyjny”

2)W środę 8 III w Liturgii Kościoła obchodzić będziemy wspomnienie Św. Jana Bożego. W tym dniu również obchodzimy ,,Dzień Kobiet” Zapraszamy Panie na Mszę św. o godz. 9.00 prosząc o Boże błogosławieństwo dla Nich i ich rodzin.       Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

3)W piątek zapraszamy dzieci  na drogę krzyżową o godz. 16.00. Droga krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00. Ofiary składane na tacę w czasie drogi krzyżowej przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4)W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 osoby które w tym roku zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa, po Mszy św. konferencja w salce katechetycznej.

5)W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 Nabożeństwo pasyjne (Gorzkie Żale)

6)W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 9.00. spotkanie rodziców i dzieci Kl. III przygotowanie do urocz. I Komunii św.

7) Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

8)W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczone będą na działalność parafialnego Caritasu. Ofiary możemy składać jako jałmużna wielkopostna.  Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na potrzeby Seminarium.

9)W dniu 31. III o godz. 20.00 rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zapraszamy osoby chętne do woluntariatu, zapisy woluntariuszy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

10)Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za ofiary składane na kościół. 50 zł  100 zł 200 zł i 300 zł.

 

+Barbara Guziuk – Wierzbowska z ul. Nadwieprzańskiej  +Andrzej Mazurek z ul. Witosa