3. III. III. Niedziela Wielkiego Postu

02
mar
  1. III. III. Niedziela Wielkiego Postu

-Obchodzimy   630 r. Nadania Praw Miejskich Miastu Krasnystaw. Msza św. z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców o godz. 10.30.

-Po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta   Pisarskiego, prowadzi grupa modlitewna Bł. Ks. Zygmunta i Patronki dobrej śmierci.

-Nabożeństwo do M B N Pomocy w środę o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

-Zapraszamy na Nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00. Ofiary składane na tacę w piątek przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30

-W I niedziele Wielkiego Postu rozpoczęły się Wielkopostne Dzieła Pomocy ,,Jałmużna  Wielkopostna” zbiórka ofiar do puszek przez okres Wielkiego Postu, zbiórkę ofiar prowadzi Caritas.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny .

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za dwie ofiary na kościół po 200 zł. W trosce o kościół parafialny  poszukujemy osoby która pełniłaby obowiązki kościelnego (dodatkowe informacje u ks. proboszcza)

-W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30  spotkanie dzieci KL. III przygotowanie do urocz. I Komunii św.

-Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na prowadzone inwestycje.

-W sobotę 16. III rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne Mszą św. o godz.18.00. w int zmarłych parafian (proszę zabrać ze sobą znicze). Po Mszy św. odbędzie się Droga Krzyżowa na Cmentarz z możliwością uzyskania odpustu zupełnego dla naszych zmarłych. Po Modlitwie i Błogosławieństwie końcowym znicze ustawimy na grobach naszych bliskich zmarłych. Program Rekolekcji podam w przyszłą niedzielę.

-W piątek 22 III.  o godz. 19.00   rozpocznie  się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Szczegółowe informacje podamy w najbliższym czasie. Deklaracje uczestnictwa znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła.

+ Śp. Mark  Sarzyński  +  Śp. Andrzej Smaga.