24. IX. 2023.

23
wrz
  1. IX. XXV. NIEDZIELA ZWYKŁA

-Ofiary składane dzisiaj na tace przeznaczone są na potrzeby Seminarium.

-Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwie do Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Nabożeństwo  prowadzi  grupa modlitewna Bł. Ks.  Zygmunta Pisarskiego  i Patronki Dobrej Śmierci.

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za złożone ofiary na prace remontowe naszej przepięknej Barokowej świątyni 100 zł i trzy ofiary 200 zł.

-W środę zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwie do MBN Pomocy o godz. 17.45 Msza św. w int uczestników.

-W piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, i Rafała. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, również piątek po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna Adoracja.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia  Kalendarze Maryjne na przyszły rok.

– Prasa katolicka Niedziela Gość Niedzielny jak zawsze ciekawe artykuły.

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg za pracę społeczną w Ogrodzie Św. J P II Państwu; Halinie i Stanisławowi Korszlom, Pani Mari Basińskiej, Pani Zofii Tomali, Pani Annie Goduli, Panu Jerzemu Gawlikowskiemu, Panu Tadeuszowi Kasprzakowi, również Bóg zapłać za ofiarowane cebulki tulipanów Pani Zofii Mazurek.

Organizujemy w parafii Rekolekcje Fatimskie przed poświęceniem i koronacją nowej Figury MB Fatimskiej. Rekolekcje  rozpoczną się 10 X i trwać będą do 13. X. Msza św. na zakończenie Rekolekcji 13. X z procesją Maryjną po Placu Trzeciego Maja. Peregrynacja figury M B Fatimskiej w Kaplicach 14. X. Program 10, 11, 12. X godz. 6.30 – 7.00 możliwość spowiedzi o godz. 7.00. Msza św. w intencji uczestników z nauką rekolekcyjną 17.30 – 18.00 możliwość spowiedzi o godz. 18.00 Msza św. w int uczestników z nauką rekolekcyjną, Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Akt zawierzenia, Indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, Apel Jasnogórski  13. X. 17.30 -18.00. Możliwość spowiedzi.18.00 Msza św. w int. uczestników, Koronacja figury M B , Akt Zawierzenia Procesja ulicami Miasta Apel Jasnogórski. 14. X. Sobota Kaplice; 8.00 Wólka Orłowska, 10.00 Małochwiej, 12.00 Białka.

-Zachęcamy do zapisywania się do nowej grupy M B Fatimskiej ,,Niewolnicy Maryi” Pierwsze spotkanie organizacyjne w I sobotę października po Mszy św. o godz. 9.00.

-Zachęcamy Małżeństwa w każdym wieku do zapisania się do grupy formacyjnej ,,Duszpasterstwo Rodzin” Spotkanie raz w miesiącu w I piątek o godz. 19.00.

-Pragniemy stworzyć w parafii Duszpasterstwo Studentów. Spotkanie formacyjne w I sobotę miesiąca o godz. 19.00. Spotkania odbywać się będą w salce katechetycznej. Dodatkowe informacje w tablicy ogłoszeń.

-Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone będą na prowadzone prace inwestycje przy nasze pięknej barokowej  Świątyni.

-Ósmego października o godz. 19.00 Zapraszamy na Koncert poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II. Wystąpią Janusz Radek, Sonia Maselik, Adam Kalinowski. Wstęp wolny szczegóły w tablicy ogłoszeń Plakat.

+Eugeniusz Nadolski z ul. PCK. +Zbigniew Kleszowski z ul. Nisieckiego.  +Stefan Sadlak z ul. Torowej.  +Franciszek Furgała z ul. PCK. +Kazimiera Dubaj z Kolonii Stężyca.