18. XII. IV. Niedziela

17
grudzień

18. XII.  IV. Niedziela Adwentu

<>Ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczone są na ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” Zbiórka ofiar prowadzona jest przez Caritas.

 <>Zapraszamy na Roraty w dni zwykłe Adwentu o godz. 6.30.

 <>Jutro od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych parafian którzy nie mogą   przybyć do kościoła i skorzystać z sakramentów.

<>W środę Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

  <>Msza św. zbiorowa za osoby zmarłe z naszych rodzin  których zabraknie przy stole wigilijnym odprawiona zostanie w wigilię o godz. 9.00. Zapisujemy naszych bliskich zmarłych polecanych modlitwie Kościoła w zakrystii lub kancelarii.

  <>Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za ofiary bezimienne składane na Kościół 50 zł, 100 zł, 200 zł, 250 zł, i 750 zł. Dziękuję również Państwu radnym i osobom które roznosiły  opłatki za poświęcony czas i trud.  Dziękuję również za składane ofiary na Kościół.

<>Przy drzwiach kościoła można nabyć Świece Caritasu na stół wigilijny, prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

 <>Burmistrz Krasnegostawu zaprasza na kiermasz świąteczny na którym będzie można nabyć ozdoby bożonarodzeniowe. Kiermasz odbywa się dzisiaj w Krasnostawskim Domu Kultury.

<>W sobotę wigilia Bożego Narodzenia w tym dniu starajmy się  tradycyjnie zachować post. Pasterka w Kaplicach o godz. 22.00 Pasterka w Kościele parafialnym o godz. 24.00. Ofiary składane na tacę w czasie Pasterki przeznaczone są na ,,Fundusz Obrony Życia”

<>W  niedzielę urocz. Narodzenia Pańskiego. Msze św. w Kościele i w Kaplicach w porządku niedzielnym

<>W poniedziałek 26. XII. święto Św. Szczepana Msze św. w Kościele i w Kaplicach w porządku niedzielnym. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na KUL

<>W tym roku planowana jest tradycyjna wizyta duszpasterska.

+Henryka Wrzeszcz z ul. Wysockiej,  Józef Kliszcz z ul. Leśnej. Sobiesław Pietroń z ul. Piłsudskiego  Jutro o godz. 11.00 Pg. Śp. Alicji Gleń z Małochwieja Dużego.