14.05. 2023

13
maj
  1. 14. V. VI. NIEDZIELA WIELKANOCNA

-Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dzieci Kl. III przygotowanie do urocz. I Komunii św. Również dzisiaj  po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

-Zapraszamy na Nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00

-Dziękuję za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę i ofiary indywidualne 3 ofiary po 100 zł i 200 zł. Ofiary składane do puszek przeznaczone są ,,Wakacyjne Dzieła Pomocy Dzieciom” Nadzieja Radości zbiórka prowadzona jest przez Caritas.

-Nabożeństwo do M B N Pomocy połączone z Nabożeństwem majowym w środę o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

-W piątek o godz. 16.00 spowiedź dzieci, rodzeństwa i rodziców przed urocz. Pierwszej Komunii. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu odwołana ze względu na sprzątanie Kościoła na urocz I Komunii

-W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 urocz I Komunii św.

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać Państwu Zdzisławie i Mieczysławowi Rudzkim z Niemienic za ofiarowane kwiaty. Dziękuję również naszym parafianom za troskę i społeczną pracę w Ogrodzie Św. J P. II Państwu Halinie i Stanisławowi Korszlom, Pani  Mari Basińskiej, Pani Zofii Tomali, Pani Dorocie Łasce, Pani Annie Goduli, Pani Jolancie Piętal, Pani Halinie Kostrzanowskiej, Pani  Małgorzacie Bąk, Pani Grażynie Atras, Panu Januszowi Sarzyńskiemu i Panu Jakubowi Kalmanowi.

-Już dzisiaj pragnę poinformować parafian, że w urocz Zesłania Ducha Świętego tj. 28.V. organizujemy Festyn Parafialny który rozpocznie się o godz. 13.00 szczegóły podamy w przyszła niedzielę / Plakat w tablicy ogłoszeń/

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

 

+Wacław Lichoń.

 

Poświęcenie pól. Poniedziałek 15. V. godz. 19.00 Wólka Orłowska.

Środa 17.V. godz. 19.00 Latyczów, Widniówka, Łany, Kol. Zastawie.

Czwartek 18.V. godz. 19.00 Rońsko, Rońsko Wieś, Zażółkiew

Piątek 19.V godz. 19.00 Lubańki, Przedmieście Góry, Kol. Góry, Rudka