Ogłoszenia parafialne na XXIV. Niedziela w ciągu roku.

10
wrz.

<>Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie Rodziców i dzieci Kl. III. związane z urocz. I Komunii św. po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Rodziców i młodzieży Kl. VIII związane z przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

<>Zapraszamy na Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego    w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

<>Ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczone są   ,,Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu”

<>Zapraszamy we wtorek na Nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00. Różaniec fatimski i procesja Maryjna.

<>W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy również w środę na Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

<>W imieniu Pan Starosty Andrzeja Leńczuka zapraszamy  na upamiętnienie 17  września – napaść wojsk sowieckich na Polskę. Uroczystości odbędą się 16 września o godzinie 17.00. Msza św. polowa zostanie odprawiona przy krzyżu.

<>W piątek zapraszamy na modlitwę Przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczorowej

<>Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły. Również są do nabycia kalendarze Maryjne na przyszły rok.

<>Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną a także również za ofiary indywidualne bezimienne: 3 ofiary po100 zł, dwie ofiary po 200 zł, i dwie ofiary po 500 zł.

<>Dzisiaj  w Parafii Matki Bożej Pocieszenia o godz. 19.00 obędzie się Koncert ,,Muzyka korzeni chrześcijańskich’’ Wystąpi Zespół Klerycki naszego Seminarium.

<>Wydział Teologii Katolickiego Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zaprasza na studia wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę religijną i zdobyć nowe kompetencje:- na Teologię dla katechetów (z przygotowaniem pedagogicznym) – na Teologię z rozszerzonym studium biblijnym (bez przygotowania pedagogicznego)- na Nauki o rodzinie (studia pierwszego i drugiego stopnia).Zapisy są możliwe do 23 września przez stronę internetową KUL (zakładka: Dla kandydatów).

<>Organizujemy Pielgrzymkę do Częstochowy wyjazd 20. IX. o godz. 22.30. Szczegółowe informacje w zakrystii.

+We wtorek o godz. 13.00 Pg Śp. Bożeny Herda z ul. Szarych Szeregów.