04. 06. 2023 r.

03
cze
  1. 06. Uroczystość Najświętszej Trójcy

-Stowarzyszenie  Gloria Vitae i nasza Parafia zaprasza na Koncert Gloria Vitae dzisiaj o godz. 19.30. Wystąpi Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z Zespołem Pod Budą. (Wstęp wolny)

-Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Metropolitarne Seminarium Duchowne w Lublinie.

-W Parafii Trójcy Przenajświętszej Odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00.

-Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczorowej.

-W poniedziałek zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00 po Mszy św. próba ustawienia i uzupełnienia dokumentów.

-W środę  Nabożeństwo do M B N P o godz. 17.45 Msza św. w int uczestników.

-W czwartek urocz. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa /Boże Ciało/ Msze św. tylko w Kościele parafialnym  o godz. 7.30, 9.00. 10.30 Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy Procesja Eucharystyczna do czterech Ołtarzy. Ogród Św. Jana Pawła II. w tym dniu można uzyskać ,,Odpust zupełny’’. Zapraszam parafian do licznego udziału w urocz. Bożego Ciała; dzieci I komunijne dziewczynki do sypania kwiatów przed Najświętszym Sakramentem, chłopcy uczestniczą w procesji, Panie w strojach ludowych, Druhów strażaków w strojach galowych. Msza św. wieczorowa o godz. 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Centrum J P II.

-W piątek o godz. 16.00 spowiedź kandydatów do Bierzmowania i próba przed uroczystością przyjęcia Sakramentu Bierzmowania obecność obowiązkowa.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

-W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 629 rocznicę nadania Miastu Krasnystaw praw miejskich. Telewizja Lublin transmitować będzie Mszę św. z naszej Świątyni, dlatego też Msza św. z godz. 10.30 przeniesiona zostanie na godz. 10.00. Po Mszy św. odbędzie się Koncert Zespołu „Camerata Lubelska”  Wystąpi również Pan Profesor Mariusz Dubaj . Zapraszamy Państwa do udziału i modlitwy w tym wydarzeniu. Zapraszam kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00  po Mszy św. spotkanie organizacyjne.

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać Państwu Alicji i Jerzemu Muchom, Pani Jolancie Wołos, Pani Danucie Bąk. Panu Januszowi Sarzyńskiemu, Panu Jakubowi Kalmanowi, Panu Krzysztofowi Radziejewskiemu za pracę przy uporządkowaniu Parkingu przed kościołem i plebanią.

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę, również za ofiary bezimienne 2 ofiary po 100 zł i ofiara 1200 zł. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom.

+Wiesław Szkałuba z Krakowskiego Przedmieścia +Bogdan Repeć z Rudki+Teresa Jóźwiak z Małochwieja Dużego +Elżbieta Zborowska z Lublina +Beata Pietrasiak z Lasek. Jutro o godz. 15.00 Pg Śp. Janiny Ćwirty z ul. Leśnej.