22. X. 2023 r.

21
paź

22  X.  XXIX. NIEDZIELA ZWYKŁA

 –Ofiary składane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na ,,Fundusz Solidarności Misyjnej” Ofiary składane do puszek w dniach 23. X. – 28. X. przeznaczone są na ,,Papieskie Dzieła Misyjne”

-Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwie do Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Nabożeństwo  prowadzi  grupa modlitewna Bł. Ks.  Zygmunta i Patronki Dobrej Śmierci.

-Dzisiaj w Kaplicy w Białce Odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00. Również dzisiaj po każdej Mszy św. w Kościele i w Kaplicach są do nabycia Kremówki.

Zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe w niedzielę i dni zwykłe o godz. 17.30.

w środę Nabożeństwo różańcowe połączone z Nabożeństwem do MBN o 17.30.

Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za złożone ofiary indywidualne na kościół. 100 zł,  200 zł, 400 zł, 600 zł. 1000 zł. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na prowadzone inwestycje. Msza św. w int. ofiarodawców o Boże błogosławieństwo w przyszła niedzielę o godz. 12.00.

Przy drzwiach kościoła do nabycia  Kalendarze Maryjne na przyszły rok. Prasa katolicka Niedziela Gość Niedzielny jak zawsze ciekawe artykuły.

-Ofiary składane do puszek w przyszłą niedziele przeznaczone będą na działalność Caritasu parafialnego.

-W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 10 30. spotkanie rodziców i dzieci Kl. III, przygotowanie do uroczystości I Komunii Św. Od przyszłej niedzieli wprowadzamy Mszę św. dla dzieci z kazaniem  o godz. 10.30.

-Modlitwa za zmarłych polecanych modlitwie Kościoła w wypominkach rozpocznie się 2. XI. Modlitwa różańcowa za polecanych w wypominkach o godz. 17.00. Msza św. w ich intencji o godz. 18.00. Przy drzwiach Kościoła wyłożone są karty wypominkowe prosimy o czytelne wpisywanie zmarłych polecanych modlitwie kościoła. Karty wypominkowe składamy na tacę do pudełka umieszczonego przed ołtarzem. Modlitwa za zmarłych jest naszym moralnym obowiązkiem za dobra które od nich  otrzymaliśmy.

 

Polećmy Bożemu miłosierdziu zmarłych parafian  +Celinę  Proskurę z ul. Piłsudskiego +Jerzego Mrugałę z ul. Kłosowskiego +Janusza Domańskiego z ul. Borowej