Parafia Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie

MSZE ŚWIĘTE O GODZINIE 17:00

W tym roku ze względu na obecny stan epidemii Covid-19 nie odbędzie się tradycyjna wizyta duszpasterska . Jednak w naszej Parafii tym bardziej nie powinno zabraknąć modlitwy w intencjach rodzin.

Dlatego w kościele parafialnym od 18 stycznia do 09 lutego (oprócz Niedziel) będą odprawiane dodatkowe Msze św. o godz. 17.00 w intencji mieszkańców poszczególnych części naszej parafii z zachowaniem wszystkich form bezpieczeństwa sanitarnego. W kaplicach dojazdowych Msze Święte zostaną odprawione za mieszkańców poszczególnych miejscowości 23 stycznia o godzinie 10:00 (Białka, Wólka Orłowska, mieszkańcy Małochwieja Dużego) i o godzinie 11:00 ( mieszkańcy Małochwieja Małego).

Pomodlimy się wspólnie modlitwą przewidzianą podczas wizyty duszpasterskiej. W czasie Mszy św. będzie zbierana taca na remont elewacji kościoła i utrzymanie parafii. Każdy kto będzie miał życzenie może złożyć dobrowolną ofiarę. Na zakończenie liturgii każda rodzina otrzyma pamiątkowy obrazek kolędowy.

Gdyby ktoś nie miał wody święconej będzie można ją pobrać po Mszy Świętej z naczynia przy szopce.

Serdecznie zapraszamy naszych parafian na te Msze św. i modlitwę o Boże błogosławieństwo w nowym roku.   

PONIŻEJ UMIESZCZAMY PLAN MSZY ŚWIĘTYCH Z PODZIAŁEM NA POSZCZEGÓLNE DNI ORAZ MIEJSCOWOŚCI, ULICE ZAMIESZKAŁE PRZEZ NASZYCH PARAFIAN.

18 STYCZNIA
                  ul. Witosa 
                  ul. Piłsudskiego Blok 32 i Blok 34


19 STYCZNIA
                   Kol. Zastawie strona północna
                   Kol. Zastawie (Wodny Dół – północny  Wschód) 
                   Kol. Zastawie od południa i zachodu Nr. 59 – 81
                   Łany i Kol. Zastawie
                   ul. Piłsudskiego Blok 38, Blok 40, Blok 42, Blok 44.


20 STYCZNIA
                   Lubańki  za rzeką, 
                   ul. Kwiatowa
                   ul. Gołębia, 
                   ul. Tytoniowa 
                   ul. Ułańska 
                   ul. Piłsudskiego Blok 36, Blok 16,  Blok 64 
                   Domki od Granicznej do Wiaduktu
                   ul. Piłsudskiego domki do centrum.


21 STYCZNIA
                     Przedmieście Zastawie od Małochwieja 143 – 119.
                     Przedmieście Zastawie do Małochwieja  Jana  Czuby 6-10 Stokowa 117 – 89.       
                     Przedmieście Zastawie Stokowa, Wąska, Nisieckiego Czuby 1-9
                     Przedmieście Zastawie od Bieleszy 1-4, Stokowa 53-70 Ściegiennego Nisieckiego 
                     ul. Piłsudskiego Blok 46 
                     ul. Piłsudskiego 66 – 96 Skarpa od Wiaduktu
                     ul. Piłsudskiego domki od LO, od Graniczne
                     Osiedle Kompozytorów.


22 STYCZNIA
                      Przedmieście Zastawie na Polach
                      Przedmieście Góry  (Podgórze przy stokach Wójta Stanisława Stokowa.) 
                      ul. Polna
                      ul. Bławatna
                      ul. Makowa  
                      ul. Piekarskiego 6, 4, 10 
                      Domki na Skarpie


23 STYCZNIA
                      Kaplice:  
                      Białka,  godz. 10.00, 
                      Wólka Orłowska, godz. 10.00, 
                      Małochwiej Duży godz. 10.00,  
                      Małochwiej Mały godz. 11.00

                      Kościół Parafialny, godz. 17:00:
                      Zawieprze. (wszystkie ulice)


25 STYCZNIA
                      ul. Krakowskie Przedmieście 
                      ul. PCK Blok 11    
                      ul. PCK Blok 13 
                      ul. Oleszczyńskiego Blok Nr. 3 
                      ul. Grobla.


26 STYCZNIA
                      Kol. Widniówka od Lasu
                      Kol. Widniówka od Miasta
                      Rudka  
                      ul. PCK  Blok 6a,  6b, 6c, 6e. 6d


27 STYCZNIA
                      Zażółkiew 
                      ul. Lwowska od miasta Nr. 10- 56
                      ul. Lwowska od młyna Nr. 122 – 76 
                      ul. Lwowska za młynem 125 – 145 
                      ul. Lwowska za młynem Nr. 147 -180


28 STYCZNIA
                      Latyczów Duży 
                      Latyczów Mały, 
                      Kol. Rońsko
                      ul. Piaskowa 
                      ul. Borowa od Latyczowa 
                      ul. Borowa od Rońska.


29 STYCZNIA
                      ul. Stokowa od Bieleszy w stronę  miasta 
                      ul. Kickiego 
                      Przedmieście 
                      Zastawie od miasta 
                      ul. Łukasińskiego od końca do Stokowej
                      Kol. Rońsko 
                      ul. Kłosowskiego
                      ul. Brzechwy
                      ul. Makuszyńskiego
                      ul. Tuwima
                      ul. Korczaka 
                      ul. Słoneczna
                      ul. Czechowicza 
                      ul. Nadwieprzańska.


30 STYCZNIA
                      Rońsko wieś od miasta
                      Rońsko wieś od Zażółkwi
                      ul. Wysockiej od Czechowicz
                      ul. Miętowa
                      ul. Spacerowa
                      ul. Różana
                      ul. Modra
                      ul. Ptasia
                      ul. Słowicza
                      ul. Wysockiej od Borowej.  


01 LUTEGO
                      ul. Gospodarcza 
                      ul. Wyszyńskiego 
                      ul. Torowa
                      ul. Nasienna
                      ul. Jabłonkowa
                      ul. Rejowiecka 
                      ul. Sikorskiego od Ronda 
                      ul. Sikorskiego od Kościoła.

02 LUTEGO
                      Niemienice
                      Plac 3 Maja strona wschodnia, południowa, zachodnia, północna.



04 LUTEGO
                        ul. Jabłonkowa od Witosa
                        ul. Kółkowa
                        ul. Bohaterów Września
                        ul. Rzeczna 
                        ul. Oleszczyńskiego.


05 LUTEGO
                        ul. Kościuszki 
                        ul. Gawryłowa
                        ul. Kościuszki od Zakręcia
                        ul. Kilińskiego 
                        ul. Mostowa 
                        Zaułek Nadrzeczny,


06 LUTEGO
                        ul. Podwale
                        ul. Cicha
                        ul. Browarna 
                        ul. Żurka
                        ul. Pocztowa
                        ul. Pocztowa Blok Nr 2
                        ul. Matysiaka
                        ul. Kościelna


08 LUTEGO
                         ul. Kołowrót
                         ul. Rybia
                         ul. Kacza 
                         ul. Czysta 
                         ul. Zamkowa
                         ul. Partyzantów. 


09 LUTEGO
                         ul. Poniatowskiego Blok 20 i Blok 22 
                         ul. Leśna 1, 3A, 3B, 3C, 5, 3D, 4, 6, 7, 2A.