17. XII. 2023 r

16
gru
  1. XII. III. Adwentu

-Ofiary składane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” zbiórka ofiar prowadzona jest przez Caritas.

-Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego po Mszy św. o godz. 9.00 prowadzi Grupa modlitewna Bł. Ks. Zygmunta i Patronki dobrej śmierci.

-Zapraszamy na Mszę św. wotywną o NMP zwaną Roratnią  o godz. 6.30, prosimy o zabranie ze sobą lampionów. (od poniedziałku do soboty)

-W środę  Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45 Msza św. w int uczestników

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół 100 zł. i 400 zł.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia  Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny.

-Msza św. zbiorowa za zmarłych z naszych rodzin których zabraknie przy stole wigilijnym odprawiona zostanie w niedzielę 24 XII.  tj. w wigilię o godz. 12.00. Zapisujemy naszych bliskich zmarłych polecanych modlitwie w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

-Chorych parafian odwiedzać będziemy  i służyć posługą sakramentalną w poniedziałek 18. XII od godz. 9.00. Zgłaszamy chorych parafian w zakrystii i kancelarii parafialnej.

-Przyszła niedziela jest Wigilią Bożego Narodzenia w tym dniu starajmy się zachować post. Msze św. w Kościele przed południem w porządku niedzielnym. Msza św. o godz. 18.00 odwołana. Pasterka o godz. 24.00. Msze św. w  Kaplicach w przyszłą niedzielę w porządku niedzielnym. Pasterka w Kaplicach  o godz. 10.00.

-Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, pozostało jeszcze cztery wolne miejsca.

-Zachęcamy chętne osoby do włączenia się do grupy modlitewnej Niewolnicy Maryi. Czas rekolekcji od 1.I. uroczyste ślubowanie 2. II. na Mszy św. o godz. 18.00.

 

+Jan Winnicki +Zygmunt Malczewski +Irena Sabat +Henryk Pastuszak +Halina Kowalczyk +Teodozja Matwiej +Marek Kulawiak.