10. XII. 2023 r.

09
gru
  1. XII. II. Adwentu

-W minionym tygodniu odbył się Odpust Św. Franciszka Ksawerego i Rekolekcje Adwentowe, dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać Paniom za pomoc w przygotowywaniu posiłków dla naszych gości,  ofiarowane  ciasto i inne produkty. Bóg zapłać.

-Ofiary składane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na ,,Pomoc Kościołowi na Wschodzie” W przyszłą niedzielę na ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” zbiórka ofiar prowadzona będzie przez Caritas.

-Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego po Mszy św. o godz. 9.00 prowadzi Grupa modlitewna Bł. Ks. Zygmunta i Patronki dobrej śmierci.

-Zapraszamy na Mszę św. wotywną o NMP zwaną Roratnią  o godz. 6.30, prosimy o zabranie ze sobą lampionów. (od poniedziałku do soboty)

-W środę  Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45 Msza św. w int uczestników

-Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół 150 zł. i 300 zł.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia  Kalendarze Maryjne ,Świece Caritas, Sianko, Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny.

-Msza św. zbiorowa za zmarłych z naszych rodzin których zabraknie przy stole wigilijnym odprawiona zostanie w niedzielę 24 XII.  tj. w wigilię o godz. 12.00. Zapisujemy naszych bliskich zmarłych polecanych modlitwie w zakrystii i kancelarii parafialnej.

-Zapraszamy pielgrzymów którzy byli w Rzymie na Mszę św. w ich intencji, o godz. 18.00.

-Chorych parafian odwiedzać będziemy  i służyć posługą sakramentalną w poniedziałek 18. XII od godz. 9.00. Zgłaszamy chorych parafian w zakrystii i kancelarii parafialnej.

-+Krystyna Hus. +W poniedziałek o godz. 10.00 Pg. Śp. Zygmunta Malczewskiego. W środę o godz. 13.00 Pg. Śp. Jana Winnickiego.