Parafia Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie

11 kwietnia 2021 – II NIEDZIELA WIELKANOCY, czyli BOŻEGO MIŁOSIERDZIEA

– Obchodzimy dzisiaj II Niedzielę Wielkanocną, czyli Bożego Miłosierdzia, Święto Patronalne Caritas i rozpoczęcie 77. Tygodnia Miłosierdzia. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na „Fundusz Caritas”. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

– Zapraszamy dzisiaj na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w Godzinie Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.    

– W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45 i Msza św. w intencji uczestników.

– W czwartek zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18.00 – będziemy modlić się w intencji pomordowanych w Katyniu i ofiar, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem.

– Przy drzwiach kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

– Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone są na potrzeby Seminarium.

– W przyszłą sobotę o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

– W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców i dzieci I Komunijnych po Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z rodzicami ze szkoły nr 4  po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z rodzicami z pozostałych szkół.

– Dziękuję i wyrażam tradycyjne „Bóg zapłać” za złożone ofiary indywidualne na Kościół: dwie ofiary po  50 zł, pięć  ofiar po 100 zł, jedna ofiara 200 zł, dwie ofiary po 500 zł i jedna ofiara 1000 zł.

KUL zaprasza na studia. Wirtualne Dni Otwarte – KULuary Kierunków   
„Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości” to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii rekrutacyjnej. Pierwszym wydarzeniem w ramach kampanii będą KULuary Kierunków – prezentacja blisko 50 kierunków, jakie można studiować na KUL. Termin 14-16 kwietnia br., online, g. 13. Transmisja live za pośrednictwem kanału Youtube KULstudia oraz mediów społecznościowych. W ofercie studiów KUL proponuje kształcenie na blisko 50 kierunkach. Nowością jest położnictwo – studia stacjonarne I stopnia oraz dietetyka w Filii KUL w Stalowej Woli, gdzie w planach jest również uruchomienie nauk o rodzinie, administracji oraz bezpieczeństwa narodowego. Oferta ma być aktualizowana po 5 maja br. Serdecznie zapraszamy maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu.
 

Zmarli w ub. tygodniu:

śp. Marianna Stefańczyk z Zażółkwi, śp. Wawrzyniec Panas z Rońska, śp. Józef Suszek z ul. PCK.

——————————————————————————————————————–

– Konto bankowe parafii – Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie:  

11 8200 0008 2001 0000 2134 0001

Hacklink, https://rootshells.net/, php shell, instagram takipçi satın al, sexx