Parafia Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie

I NIEDZIELA WIEKANOCNA 

08.04.2018

 

  1. Jutro święto Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 17.00. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 będzie można złożyć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, która polega na codziennym odmówieniu jednej Tajemnicy Różańca Świętego przez 9 miesięcy, aż do Bożego Narodzenia, a modlitwę należy ofiarować za jedno poczęte dziecko. Formularze są wyłożone na stoliku z gazetami.
  2. 13 kwietnia zapraszamy na Mszę św. o godzinie 12.00 w intencji pomordowanych w Katyniu. Po Mszy św. apel i złożenie wiązanek kwiatów przed tablicą, a też w Ogrodzie św. Jana Pawła II. Wcześniej o godz. 11.00 w Muzeum Regionalnym przedstawiciel IPN wygłosi okolicznościowy referat.
  3. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie popularnie zwane Biskupiakiem zaprasza uczniów kończących w tym roku gimnazja na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się w środę 11 kwietnia i rozpocznie się o godz. 12.00.
  4. Dziś spotkanie Rady Duszpasterskiej po Mszy św. wieczorowej.
  5. Spotkanie przed rocznicą komunii dzieci klas czwartych z rodzicami odbędzie się we czwartek o godz. 16:00. 
  6. Składamy serdeczne podziękowanie Rodzicom ministrantów, którzy poświęcili swój czas i towarzyszyli swoim synom w czasie turnieju piłkarskiego, który odbył się w Lublinie, w dniu wczorajszym.