Parafia Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

11.11.2018

  

  1. „Biedak zawołał a Pan go wysłuchał” W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich.  Charytatywna wspólnota naszej parafii w  tym dniu przeprowadzi zbiórkę do puszki, która, zostanie przeznaczona na przygotowanie paczek dla dzieci od Świętego Mikołaja.
  2. Konferencje przedślubne dla narzeczonych rozpoczną się dnia 24 listopada o godzinie 18.00.
  3. Dziś o godz. 14.00 wyruszy spod kościoła Matki Bożej Pocieszenia marsz dla Niepodległej. Na rynku będzie Msza św. oraz oficjalne uroczystości.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne.
  5. Podziękowanie dla pracujących w Ogrodzie: Halina i Stanisław Korszlowie, Maria Basińska, Zofia Osuchowska, Zofia Tomala, Robertowi i Piotrowi Banaszkiewiczom.
  6. Jeśli chcesz przeżyć wspaniały czas odkrywania i doświadczania Bozej Miłości zapraszamy na Kurs Nowe Życie, już w najbliższy piątek w naszej parafii. Informacje na tablicy ogłoszeń i u ks Roberta.
  7.  Kierownik Centrum Charytatywnego Caritas i Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krasnymstawie zapraszają Panie, na konferencję profilaktyki nowotworowej pt. „Rak to nie wyrok”, która odbędzie się 15 listopada (czwartek) o godz. 10.00 w Krasnostawskim Domu Kultury. Będzie możliwość konsultacji z lekarzem, psychologiem i fizjoterapeutą oraz wykonanie badania mammograficznego.