Ogłoszenia parafialne XVIII niedziela w ciągu roku 31.07.2022 r.

30
lip
  1. VII. XVIII. Niedziela Zwykła.

 <>Dzisiaj po każdej Mszy św. będą błogosławione pojazdy, ofiary składane do puszek i przy poświęceniu pojazdów przeznaczone są na Miva Polska.

<>W środę  Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45.  Msza św. o 18.00 sprawowana jest w intencjach uczestników nowenny.

<>W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca służymy w konfesjonale przed każdą Mszą św. Również w piątek zapraszamy na modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczorowej.

<>W sobotę święto Przemienienia Pańskiego Msze św. tylko w Kościele parafialnym o godz. 7.30,  9.00,  10.30 i 18.00.

<>Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

<>Zakończone zostały prace konserwatorskie i restauratorskie przy lewej wierzy kościoła.  Dodatkowo została wykonana nowa instalacja odgromowa.

<>Ofiary składane na tacę w przyszłą niedziele przeznaczone będą na prowadzone  inwestycje.

<> Dziękuję i wyrażam tradycyjne Bóg zapłać za troskę i pracę w Ogrodzie Św. Jana Pawła II Państwu Halinie i Stanisławowi Korszlom, Pani Marii Basińskiej, Pani Zofii Osuchowskiej, Pani Zofii Tomali i Pani Dorocie Łaska. Jednocześnie w środę zapraszamy do pracy w ogrodzie  trzech mężczyzn od godz. 9.00 do 12.00.

<> 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę po pandemii wraca do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy w tym roku 3 sierpnia z Lublina. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w fundusz ,,Idę z Tobą” Szczegóły na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl.

Małochwiej 14. VIII Odpust ku czci Św. Maksymiliana. Suma odpustowa o godz. 12.00

Białka 14. VIII Msza św. o godz. 10.00