4. XII. II Niedziela Adwentu

03
grudzień

4. XII.  II. Niedziela Adwentu

  <>Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej dzień Odpustu ku czci Św. Franciszka Ksawerego Głównego Patrona parafii, suma odpustowa o godz. 12.00. jednocześnie dzisiaj rozpoczęły się Rekolekcje Adwentowe. Poniedziałek i wtorek dni spowiedzi. Rekolekcje prowadzi Ks. mgr Grzegorz Garbacz proboszcz z parafii w Wirkowicach. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na prowadzone inwestycje, składane do puszek  przeznaczone są na ,,Pomoc Kościołowi na Wschodzie” Bardzo proszę Państwa Radnych, kandydatów do Rady Duszpasterskie i osoby które pomagały roznosić opłatki o dostarczenie poświęconych opłatków do poszczególnych rodzin. Ofiary zwyczajowo składane za opłatki przeznaczone będą na dalsze prace remontowe elewacji Świątyni. <>Dzisiaj w całej Archidiecezji odbywają się wybory do Rad Duszpasterskich przed ołtarzem ustawiona jest urna do której składamy swoje głosy. <>Zapraszamy na Roraty w dni zwykłe Adwentu o godz. 6.30. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

  <>W środę Nabożeństwo do M B N Pomocy po Mszy św. o godz. 17.30. Msza św. w int. uczestników.

  <>W czwartek urocz. Niepokalanego Poczęcia.

  Msze św. tylko w kościele parafialnym    o godz. 6.30, 9.00, 10.30, 18.00

  <>Zapraszamy w piątek  na modlitwę i Adoracje Najświętszego Sakramentu  po  Msze św. wieczorowej.

<>Przy drzwiach kościoła można nabyć Świece Caritasu na stół wigilijny, prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

<>Bóg zapłać za ofiarę bezimienną na kościół 600 zł.

<>Poniedziałek dzień spowiedzi rekolekcyjnej w kościele parafialnym.

Roraty o godz. 6.30: <> 8.30  możliwość spowiedzi – 9.00 Msza św. z nauka rekolekcyjną.  <> 16.00 możliwość spowiedzi 16.30 Msza św. z nauka rekolekcyjną dla dzieci i młodzieży.   <> 17.30 możliwość spowiedzi 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną.

<>Wtorek dzień spowiedzi rekolekcyjnej w kościele parafialnym.

<>Roraty o godz. 6.30: <> 8.30  możliwość spowiedzi – 9.00 Msza św. z nauka rekolekcyjną.  <> 16.00 możliwość spowiedzi 16.30 Msza św. z nauka rekolekcyjną dla dzieci i młodzieży.   <> 17.30 możliwość spowiedzi 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną.

 

+Stanisław Gadomski z Niemienic.  Jutro o godz. 14.00 Pg. Śp. Stanisława Sadowskiego z Zażółkwi. We wtorek o godz. 12.00 Pg. Śp. Józefa Piętala z Niemienic.