OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28
styczeń

29. 01. 2023. IV Niedziela.

  • Dzisiaj modlimy się w  int. ludzi chorych na trąd. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na pomoc i leczenie trędowatych.
  • W dniu dzisiejszym o godz. 17.20  zapraszam na wspólne kolędowanie. Wystąpią Schole naszej parafii, oprócz występów zespołów będziemy śpiewać tradycyjne kolędy i pastorałki. Dodatkowe informacje w gablocie ogłoszeń. Zachęcam do udziału w tym  wspólnym modlitewnym spotkaniu. Dzisiejsze kolędowanie będzie transmitowane  na kanele YouTube nasze parafii.
  • W środę Nabożeństwo do M B N P o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.
  • W czwartek 02. 02.  święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) Dzień życia konsekrowanego i 25. Rocznica święceń biskupich Ks. Bp. Mieczysława Cisło. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Msze św. tylko w Kościele o godz. 7.30, 9.00, 10.30. i  18.00. Również w czwartek w święto Ofiarowania Pańskiego Zapraszam na koncert kolęd i pieśni patriotycznych o godz. 18.00. Gościć będziemy Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego z Warszawy. /wstęp wolny/
  • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca służymy w konfesjonale przed każdą Mszą św. o godz. 7.00, 9.00, i 18.00 po Mszy św. o godz. 18.00. zapraszam na modlitwę i Adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Pierwsza sobota miesiąca służymy w konfesjonale przed każdą Mszą św. Modlimy się w int przyjętych, również obejmujemy naszą modlitwą nowo powstałe koło żywego różańca mężczyzn, po Mszy św. o godz. 9.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i  Modlitwa różańcowa
  • Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.
  1. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na planowane inwestycje.

+Bronisława Kowalczyk z Zażółkwi.