28. V. 2023

27
maj
  1. 05. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 -Uroczystość rocznicy pierwszej  Komunii św. dzieci KL. IV .dzisiaj Msza św. o godz. 12.00.

-Caritas naszej parafii zaprasza dzieci i parafian na Festyn Parafialny który rozpocznie się o godz. 13.00 w programie dmuchańce dla dzieci, loteria fantowa, (każdy los wygrywa) pokaz wozów ratowniczych, przysmaki gospodyń z KGW z terenu parafii.  / Plakat w tablicy ogłoszeń/

-Ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczone są na ,,Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom” zbiórka prowadzona jest przez Caritas.

-Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. tylko w Kościele o godz. 7.00, 9.00 10.30 i 18.00.

-Nabożeństwo do M B N Pomocy połączone z Nabożeństwem majowym w środę o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

-Zapraszamy na Nabożeństwa majowe i czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.

-W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca służymy w konfesjonale przed każdą Mszą św. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczorowej.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

-Stowarzyszenie  Gloria Vitae i Nasza Parafia zaprasza na Koncert Gloria Vitae 4. VI. o godz. 19.30 Wystąpi Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z Zespołem Pod Budą. (Wstęp wolny)

-Ofiary składane w przyszła niedzielę na tacę przeznaczone są na Metropolitarne Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać za ofiary bezimienne na kościół 100 zł i 500 zł.

-Jedenastego VI Telewizja Lublin transmitować będzie Mszę św. z naszego Kościoła dlatego 11. VI. Msza św. z godz. 10.30 przeniesiona zostanie na godz. 10.00. dodatkowe informacje podam w przyszłą niedzielę.

+Jutro o godz. 12.00 Pg. Śp. Wiesława Szkałuby z Krakowskiego Przedmieścia.