25. II. 2024 r.

24
lut
  1. II. II. Niedziela Wielkiego Postu

 -Po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta   Pisarskiego, prowadzi grupa modlitewna Bł. Ks. Zygmunta i Patronki dobrej śmierci.

-Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Seminarium. II niedziela Wielkiego Postu – Niedziela ,, Ad gentes” Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na pomoc misjonarzom. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Pielgrzymów wyjeżdzających do Fatimy.

-Nabożeństwo do M B N Pomocy w środę o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

-Zapraszamy na Nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00. Ofiary składane na tacę w piątek przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30

-W I niedziele Wielkiego Postu rozpoczęły się Wielkopostne Dzieła Pomocy ,,Jałmużna  Wielkopostna” zbiórka ofiar do puszek przez okres Wielkiego Postu, zbiórkę ofiar prowadzi Caritas.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny .

-W trosce o kościół parafialny  poszukujemy osoby która pełniłaby obowiązki kościelnego (dodatkowe informacje u ks. proboszcza)

-Zapraszamy na nocną  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny, Rodziny Parafialnej i Miasta Krasnegostawu w I piątek miesiąca 1 – 2 III. Program

Od 19.00 do 23.40 Wystawienie Najświętszego Sakramentu (prywatna adoracja)

23.40 – Indywidualne Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

24.00 – Msza św. Wynagradzająca – Błagalna w intencji Ojczyzny, Rodziny Parafialnej i mieszkańców Miasta Krasnegostawu

I sobota miesiąca 2. III. Msza św. o godz. 9.00; Różaniec z Figurą M B Fatimskiej na Rynku Miejskim; Wystawienie Najświętszego Sakramentu; Litania Loretańska; Błogosławieństwo Indywidualne; Spotkanie formacyjne.

-Zapraszamy w przyszłą niedzielę 3. III. na Mszę św. o godz. 10.30 w intencji mieszkańców Krasnegostawu z okazji 630 r. Nadania Praw Miejskich naszemu Miastu.

We wtorek o godz. 12.00 Pg. Śp. Marka Sarzyńskiego.