2. VI. 2024 r

01
cze

2 . VI. IX. NIEDZIELA ZWYKŁA.

-Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego w  niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Prowadzi Grupa modlitewna Bł. Ks. Zygmunta i Patronki dobrej śmierci.

-Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczorowej.

-Ofiary składane   na tacę przeznaczone są na Metropolitarne Seminarium Duchowne w Lublinie.

-W środę  zapraszamy na  Nabożeństwem do M B N Pomocy o godz. 17.45.  Msza św. w int. uczestników. Po Mszy św. o godz. 18.00 ostatnie spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających  do Fatimy (obecność obowiązkowa)

-W czwartek oktawa Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała) po Msze św. o godz. 18.00. Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy w Ogrodzie Św. Jana Pawła II. Zapraszamy do licznego udziału parafian, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopcy uczestniczą w strojach komunijnych.

-W piątek 7. VI. urocz. Najświętszego Serca Pana Jezusa, i pierwszy  piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 służymy w konfesjonale.

Z Pasterskim Błogosławieństwem J. E. Ks. Arcybiskupa Metropolity

Lubelskiego Stanisława Budzika

Parafia św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie. Zaprasza na.

Otwarcie Kaplicy Najświętszego Sakramentu pw.

Najświętszego  Serca Pana Jezusa

Program:

18.00 Msza św. 19.00 Uroczyste przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Adoracji, Poświecenie Kaplicy, Litania do Serca Pana Jezusa 19.30 – 20.45 Prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu 21. 00 – Błogosławieństwo , Apel Jasnogórski.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciągu tygodnia od Poniedziałku  do Soboty od godz. 7.30 do 17.30    Niedziele i Święta od 13.00 do 17.30

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka Niedziela Gość Niedzielny.

-Bóg zapłać Pielgrzymom którzy byli w Częstochowie, zakupili obrus i świeczniki do Kaplicy Najświętszego Sakramentu. Msza św. w ich intencji 16. VI. o godz. 18.00.

-W przyszła niedzielę odbędzie się wizytacja kanoniczna parafii.  Zapraszam Państwa Radnych na Mszę św. o godz. 9.00 po Mszy św. na spotkanie z Ks. Biskupem w salce katechetycznej.  Wizytację kanoniczną przeprowadzi Ks. Bp. Józef Wróbel na Mszy św. o godz. 12.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży.

Wizytacja kanoniczna w Kaplicach 16. VI. Wólka Orłowska godz. 8.00, Małochwiej godz.9.15. Białka godz. 11.30.

+Zbigniew Chwaszcz z Małochwieja Małego +Grażyna Fiszer z ul. Wysockiej

W środę o godz. 15.00 Pg Śp. Wandy Hetman z ul. Kółkowej.