03. 09. 2023

02
wrz
  1. IX. XXII. NIEDZIELA ZWYKŁA

-Msza św. w int darczyńców naszej parafii którzy troszczą się o sprawy materialne zostanie odprawiona w dzisiejszą niedzielę o godz. 9.00, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na prowadzone remonty.

-Ofiary składane do puszek przeznaczone będą na programy edukacyjne  dla dzieci – świetlice Caritas. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczone będą na ,,Fundusz Ewangelizacyjny w Środkach Społecznego  Przekazu”

-Dzisiaj w Parafii Matki Bożej Pocieszenia Odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00.  Duszpasterze serdecznie zapraszają.

-Juto rozpoczyna się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. w int. Społeczności szkolnej w nowym roku o godz. 8.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

-Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Nabożeństwo prowadzi grupa modlitewna Błogosławionego  Ks. Zygmunta Pisarskiego i Patronki Dobrej Śmierci.

-W środę  zapraszamy na Nabożeństwo do M B N Pomocy o godz. 17.45 Msza św. w int. uczestników.

-W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Msze św. tylko w Kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00, również w piątek po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna Adoracja.

-W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci Kl. III na Mszę św. o godz. 12.00. po Mszy św. spotkanie organizacyjne związane z urocz. I komunii.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia  Kalendarze Maryjne na przyszły rok.   Prasa katolicka Niedziela,  Gość Niedzielny  jak zawsze ciekawe artykuły.

-Spotkanie K S M w piątek po Mszy św. wieczorowej. Zapraszamy chętne osoby na spotkanie i modlitwę.

-Prosimy pielgrzymów udających się do Rzymu o dokonywanie wpłat na konto, dodatkowe informacje w zakrystii.

 

+ Śp. Kazimierz Bojarski z ul. Bojarskiego       +Śp. Michał Winnik z ul. Lwowskiej.       We wtorek o godz. 13.00  Pg. + Śp. Marianny Troć z Kol. Zastawie.