30. 04. 2023.

29
kwiecień
  1. 04. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

-Zapraszamy na Nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, jednocześnie bardzo proszę o posprzątanie otoczenia przy krzyżach i kapliczkach.

-W środę urocz. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Msze św. w Kościele i w Kaplicach w porządku niedzielnym. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 9.00.

Jednocześnie obchody 232 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbędą się w Parafii Matki Bożej Pocieszenia Msza św. w int Ojczyzny o godz. 12.00 po Mszy św. Koncert wystąpi Trio Beethovenowskie z Zamościa.

-Nabożeństwo do M B N Pomocy połączone z Nabożeństwem majowym w środę o godz. 17.45. Msza św. w int. uczestników.

-W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca służymy w konfesjonale przed każdą Mszą św. Zapraszamy również w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa.

-Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły.

-Ofiary składane na tacę w przyszłą niedziele przeznaczone będą na prowadzone inwestycje przy elewacji naszej Świątyni.

-Bóg zapłać za ofiary bezimienne  składane na kościół 2 ofiary po 100 zł, 200 zł, 300 zł, i 500 zł.

-W piątek w Muzeum Narodowym w Lublinie zostały wręczone Nagrody Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków ,, Laur Konserwatorski” Nasza parafia otrzymała Laur Konserwatorski za prace przy elewacji Kościoła, również odebrałem nagrodę imienną złotą odznakę ,,Za opiekę nad zabytkami” przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

+Andrzej Czubiel z ul. Piłsudskiego. +Władysław Kosik z ul. Kwiatowej.