9. X. XXVIII. Niedziela

08
październik
  1. X. XXVIII. Niedziela Zwykła.

<>Nabożeństwo do Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego  w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

<>Zachęcamy  do uczestnictwa i modlitwy w  nabożeństwach  różańcowe o godz. 17.30.

<> Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na misje ,,Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary”

<>W środę Nabożeństwo do M B N Pomocy połączone z różańcem o godz. 17.30. Msza św. w int. uczestników.

<>Zapraszamy w czwartek na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30 Różaniec Fatimski,  po Mszy św. Procesja maryjna ze świecami.

<>W piątek zachęcamy do uczestnictwa w adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczorowej.

<>W sobotę 15. X. ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej ,,świętopietrze”

<>W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy ,,Rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Apostolską 16. X. 1978. r Również w tym dniu ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Fundusz Papieski <<Dzieło Nowego Tysiąclecia>>”

<>W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie Rodziców i dzieci KL III . przygotowanie do urocz. I Komunii św.

<> Przy drzwiach kościoła do nabycia prasa katolicka jak zawsze ciekawe artykuły. Również są do nabycia kalendarze Maryjne na przyszły rok.

<>Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w ubiegła niedzielę, również za ofiary bezimienne składane na prowadzone remonty 4 ofiary po 100 zł 2 ofiary po 200 zł. i 500 zł.

<>Modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach w naszej parafii  rozpocznie się 2. XI. Modlitwa różańcowa o godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00. Przy drzwiach kościoła są wyłożone karty wypominkowe prosimy o czytelne wpisywanie zmarłych polecanych modlitwie kościoła.